Byd velkommen på havnen med flotte solstole i træ og skraldespande, der diskret passer til. På Havnemessen i år viser vi den nye LUCEO solstol sammen med skraldespandene M STABIL og R STABIL, som alle kan fås med trælister. Søren og Niclas er klar til at høre om behovet på netop jeres havn.
De giver også et ekstra godt tilbud til jer, der kigger forbi på dagen, og til medlemmer af FLID.
På standen kan du også lade dig inspirere til at udforske resten af HITSA’s store udvalg af bænke, bordbænkesæt, cykelstativer, skraldespande og overdækninger. Så kom forbi, få en snak og tag en brochure med hjem.
God kvalitet til prisen
HITSA er en dansk virksomhed med hovedsæde og produktion i Kolding. Vi leverer og monterer i hele landet. Vi går op i bæredygtighed og socialt ansvar, og for eksempel er R STABIL skraldespanden beklædt med overskudstræ fra vores produktion. Vi tilbyder et bredt udvalg, både når det gælder designs og prisklasser. Se mere på hitsa.dk, hvor du også allerede nu kan tage et kig på de produkter, vi har med på standen:
- LUCEO solstol – stor, flot solstol i dansk design, god til kystnære miljøer
- M STABIL Skraldespand – god værdi for pengene, god til kystnære miljøer
- R STABIL Skraldespand – rund skraldespand med overskudstræ fra HITSA’s produktion, god til kystnære miljøer
Søren og Niclas deler gerne ud af deres viden og erfaring med at indrette pæn og funktionel affaldssortering.
Husk, at du altid kan finde flere informationer om HITSA i leverandørnetværket og du er velkommen til at kontakte HITSA på hitsa@hitsa.dk eller +45 7557 4155.